mojaszosa.pl

Kolarstwo szosowe, wyniki, wyścigi

SZOSA 3 2016 SZOSA 3 2016

SZOSA 3 2016

Kiosk 21/06/2016 Przem

Tematem tego numeru jest długi dystans. Radami jak go skutecznie pokonać dzielą się z nami ultrakolarze. Opisujemy: początki wyścigów na długich dystansach, karierę Beryl... SZOSA 3 2016

Tematem tego numeru jest długi dystans. Radami jak go skutecznie pokonać dzielą się z nami ultrakolarze. Opisujemy: początki wyścigów na długich dystansach, karierę Beryl Burton, a także nasz przejazd trasą Mediolan-San Remo i to, jak kibicowaliśmy kolarzom podczas La Primavery. Towarzyszyliśmy też Kajakowi podczas ręcznego budowania kolejnej rowerowej ramy. Nie mogło także zabraknąć wieści z zawodowego peletonu, szczególnie przed zbliżającymi się Giro d’Italia, Delfinatem, Tour de Suisse i Mistrzostwami Polski.

Tematem tego numeru jest długi, bardzo długi dystans. Radami jak go skutecznie pokonać dzielą się z nami ultrakolarze.

Opisujemy: zamierzchłe początki wyścigów na długich dystansach, karierę znakomitej i trochę zapomnianej Beryl Burton, a także nasz przejazd trasą Mediolan-San Remo oraz rundę po fragmencie Alp Liguryjskich. Redaktor naczelny Borys Aleksy dzieli się wrażeniami z pokonania 600-kilometrowej trasy z Wrocławia na Mazury, a Wojciech Artyniew ze swoich rowerowych podróży „na lekko”, wyjaśniając przy okazji czym jest „bikepacking”.

Towarzyszyliśmy też Kajakowi podczas ręcznego budowania kolejnej rowerowej ramy i odwiedziliśmy fabrykę Looka. Nie mogło zabraknąć wieści z zawodowego peletonu, szczególnie przed zbliżającymi się Giro d’Italia, Delfinatem, Tour de Suisse i Mistrzostwami Polski. Kuba Zimoch, w ramach działu Retro przybliża postać Hugo Kobleta, a Wojtek Sienkiewicz pisze o tym, jak kibicował kolarzom na słynnym Poggio podczas „La Primavery”.

Majowe wydanie SZOSY dostępne od 4 maja w kioskach i sklepach rowerowych, a także przez stronę producenta.

Wojtek Sienkiewicz w podcaście SZOSY opowiada o pokonaniu 290-kilometrowej trasy Mediolan-San Remo, a redaktor naczelny Borys Aleksy mówi o 600-kilometrowej podróży z Wrocławia na Mazury.

Miłej lektury majowego wdania SZOSY!

Processed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 presetProcessed with VSCO with a5 preset

źródło: informacja prasowa