mojaszosa.pl

Kolarstwo szosowe, wyniki, wyścigi

Merida dziękuje Przemysławowi Niemcowi Merida dziękuje Przemysławowi Niemcowi
“Dziękujemy Ci za cztery wspólne sezony, podczas których reprezentowałeś Meridę zarówno na kolarskiej trasie, jak i poza nią” – piszą do Przemysława Niemca pracownicy... Merida dziękuje Przemysławowi Niemcowi

“Dziękujemy Ci za cztery wspólne sezony, podczas których reprezentowałeś Meridę zarówno na kolarskiej trasie, jak i poza nią” – piszą do Przemysława Niemca pracownicy Merida Polska wraz z prezesem zarządu firmy, Waldemarem Chrapkiem. Kolarz, którego zawodowe drogi rozchodzą się z Meridą, osiągnął na rowerach tej marki takie sukcesy, jak wygrana królewskiego etapu Vuelta a Espana czy 6. miejsce w kl. generalnej Giro d’Italia.

 

Poniżej znajduje się pełna treść podziękowań Merida Polska dla Przemysława Niemca, kolarza Lampre-Merida, który przed ostatnie cztery sezony był ambasadorem Meridy w Polsce.

 

“Drogi Przemku,

 

Dziękujemy Ci za cztery wspólne sezony, podczas których reprezentowałeś Meridę zarówno na kolarskiej trasie, jak i poza nią. Przeżyliśmy z Tobą niezapomniane chwile. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rowery pomogły Ci osiągnąć największe sukcesy w dotychczasowej karierze i trwale zapisać się w historii polskiego kolarstwa. Doceniamy Twoje zaangażowanie w działania Meridy w Polsce i owocną współpracę z nami na wielu płaszczyznach. Choć nasze zawodowe drogi rozchodzą się, pozostajemy Twoimi wiernymi kibicami i dobrymi znajomymi.

 

Z życzeniami dalszych sukcesów,

zespół Merida Polska i Prezes Zarządu Merida Polska, Waldemar Chrapek”.