mojaszosa.pl

Kolarstwo szosowe, wyniki, wyścigi

Merida Scultura Disc 5000 Rowerem Roku w Belgii Merida Scultura Disc 5000 Rowerem Roku w Belgii
Merida Scultura Disc 5000 została nagrodzona tytułem „Rower Roku 2017” w kategorii rowerów szosowych. Przyznał go Belgijski Związek Motoryzacyjny (VAB) wspólnie z organizacją Agoria... Merida Scultura Disc 5000 Rowerem Roku w Belgii

Merida Scultura Disc 5000 została nagrodzona tytułem „Rower Roku 2017” w kategorii rowerów szosowych. Przyznał go Belgijski Związek Motoryzacyjny (VAB) wspólnie z organizacją Agoria zrzeszającą firmy związane z sektorem technologicznym. Wybór poprzedziły testy specjalistów z branży rowerowej i rowerzystów. Już w niedzielę na jednej z wersji Scultury Disc grupa Bahrain-Merida wystartuje w legendarnym wyścigu Paryż-Roubaix.

Rower szosowy Meridy z hamulcami tarczowymi otrzymał w Belgii prestiżowe wyróżnienie. Zdobyła je Scultura Disc 5000, którą tytułem Roweru Roku 2017 (Bike of the Year) nagrodził Belgijski Związek Motoryzacyjny (VAB) wspólnie z Agorią, największa belgijską organizacją zrzeszającą firmy z sektora technologicznego (ponad 1700 firm). Związek, którego początki sięgają 1924 r., dokonał z Agorią wyboru spośród 20 różnych modeli. Decyzję tę poprzedziły testy specjalistów z branży rowerowej oraz klientów końcowych. Poniżej przedstawiono podium plebiscytu oraz tłumaczenie werdyktu. Już w niedzielę na jednej z wersji Scultury Disc grupa Bahrain-Merida wystartuje w legendarnym wyścigu Paryż-Roubaix.

 

Rower Roku 2017 – rowery szosowe

  1. Merida Scultura Disc 5000
  2. Cannondale Super Six EVO Hi-Mod Disc Ultegra Di2
  3. Giant TCR Advanced Pro Disc

Scultura Disc 5000 – werdykt

„Ten wyścigowy model oferuje wszystko, czego można chcieć w tej cenie. Karbonowa rama jest bardzo stabilna i zapewnia komfortową jazdę, nie zwalniając przy tym roweru. Hamulce tarczowe pozwalają hamować szybko i w kontrolowany sposób”.

Scultura Disc 5000wwwlogo

Strona internetowa nagrody Bike of the Year: www.bikeoftheyear.be

 

Szczegółowe informacje nt. Scultury Disc 5000 można znaleźć na www.rowerymerida.pl.

 

Sprawdź, jak jeździ Scultura Disc 5000! Rower jest dostępny w różnych rozmiarach w Mobilnym Centrum Testowym Meridy. W najbliższy weekend odwiedzi ono Warszawę (8 kwietnia). Wciąż można się zapisać na te i inne testy Meridy oraz zarezerwować rower dla siebie. Aby tego dokonać, wystarczy wypełnić formularz dostępny na www.rowerymerida.pl/testy.