mojaszosa.pl

Kolarstwo szosowe, wyniki, wyścigi

Mistrzostwa Polski Cheerleaders Gdynia 2016 Mistrzostwa Polski Cheerleaders Gdynia 2016
https://wspieram.to/CheerleadersGdynia  Jesteśmy organizatorami XIX Mistrzostw Polski Cheerleaders w Gdyni. Pragniemy zebrać brakującą kwotę na organizację  3 dniowych zawodów sportowych w gdyńskiej Arenie. Nasza inicjatywa skierowana jest  na wspieranie i rozwój młody zdolnych sportowców, ich talent i pasję. Spełniamy marzenia... Mistrzostwa Polski Cheerleaders Gdynia 2016

https://wspieram.to/CheerleadersGdynia 

Jesteśmy organizatorami XIX Mistrzostw Polski Cheerleaders w Gdyni. Pragniemy zebrać brakującą kwotę na organizację  3 dniowych zawodów sportowych w gdyńskiej Arenie.

Nasza inicjatywa skierowana jest  na wspieranie i rozwój młody zdolnych sportowców, ich talent i pasję. Spełniamy marzenia młodych ludzi  i otwieramy im drogę do sukcesu w kraju i w świecie.

Celem projektu jest zorganizowanie i przeprowadzenie  XIX Mistrzostw Polski Cheerleaders barwnego święta polskiego cheerleadingu i najważniejszych zawodów dla ponad 1000 cheerleaderek z całego kraju.

Chcemy, aby nasze Mistrzostwa były nagrodą dla wszystkich zawodniczek, zawodników oraz kibiców, którzy przez cały rok z wielkim zaangażowaniem trenują i wspierają ten dynamicznie rozwijający się sport w Polsce.

Zaskakujące choreografie, moc i energia, radość tańca, barwne stroje z pewnością dostarczą wszystkim niezapomnianych emocji. Gdynia Cheerleaders Cup, to również kuźnia młodych talentów i efekt ogromnej pracy ludzi z pasją, w tym najlepszych trenerów, najzdolniejszych choreografów i zawsze wspierających rodziców… (czytaj dalej)