mojaszosa.pl

Kolarstwo szosowe, wyniki, wyścigi

Skradziono rowery grupy Bahrain-Merida Skradziono rowery grupy Bahrain-Merida
Dziesięć rowerów zawodowej grupy kolarskiej Bahrain-Merida padło minionej nocy łupem złodziei. Kompletnie wyposażone rowery Merida skradziono w Limburgii w Holandii tuż przed rozpoczęciem pierwszej... Skradziono rowery grupy Bahrain-Merida

Dziesięć rowerów zawodowej grupy kolarskiej Bahrain-Merida padło minionej nocy łupem złodziei. Kompletnie wyposażone rowery Merida skradziono w Limburgii w Holandii tuż przed rozpoczęciem pierwszej edycji wyścigów z cyklu Hammer Series. Grupa prosi o pomoc w odnalezieniu sprzętu.

 

Złodzieje znów dali o sobie znać w świecie zawodowego kolarstwa. W nocy ze środy na czwartek skradziono dziesięć rowerów grupy Bahrain-Merida przygotowującej się w Holandii do pierwszej edycji wyścigów z cyklu Hammer Series. Dziewięć modeli do jazdy na czas Merida Warp TT oraz jeden model aero Merida Reacto znajdowało się w ciężarówce ekipy zaparkowanej przy jednym z hoteli w Limburgii. Mimo tego przykrego zdarzenia zespół wystartuje w nadchodzącym wyścigu, jednak prawdopodobnie nie będzie mógł w nim skorzystać z rowerów do jazdy na czas. Grupa Bahrain-Merida oraz Merida zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu skradzionych rowerów. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ich temat, może je przekazać grupie na adres info@bahraincyclingteam.com. Można je także zgłosić firmie Merida Polska (info@merida.pl). Skradzione rowery były wyposażone w grupę osprzętu Shimano Dura Ace Di2 i pomiar mocy SRM, modele Warp TT miały koła Fulcrum Disc Speed 360 T.